Wróbelki ćwierkały, że będzie złoto, a nasz Wróbelek to potwierdził!

- Celujemy w dwa medale - zapowiadał przed weekendem trener Akademii Judo Radosław Miśkiewicz. Ucelowali! Do sobotniego brązu Kacpra Kubiaka, Eliza Wróblewska dorzuciła w niedzielę złoto podczas pilskich zmagań w Pucharze Polski Juniorek młodszych.

 - Eliza udowodniła to, co miała udowodnić. Nie bez powodu trener kadry olimpijskiej Aneta Szczepańska bacznie obserwuje tę zawodniczkę. To młoda dziewczyna, która ma przed sobą interesującą przyszłość - komentuje złoto Wróblewskiej jej trener.

Reprezentantka poznańskiej Akademii Judo nie miała sobie równych w kategorii do 70 kg. W walce finałowej pokonała Wiktorię Marciniak (Czarni Bytom) i udowodniła tym samym, że zmiana kategorii wagowej nie wpływa na jej wyniki. Dla Wróblewskiej był to dopiero drugi start przeciwko judoczkom ważącym do 70 kg.

Dzięki temu sukcesowi oraz wspomnianemu już wcześniej Kubiaka (kat. do 81 kg) Akademia Judo zakończyła turniej Pucharu Polski Juniorów i Juniorek młodszych na czwartym miejscu w klasyfikacji medalowej. Przed poznaniakami znalazły się jedynie drużyny Czarni Bytom, Wisła Kraków oraz MUKS Łódź.
Drużynowy Mistrz Polski

Zostań Mistrzem Olimpijskim

Honorujemy

Copyright © 2009 - 2012, Akademia Juddo Poznań | Wdrożenie: Projektowanie stron nemez IT
click here