POZNANIANKI MISTRZYNIAMI POLSKI

Nie miały sobie równych! Judoczki poznańskiej Akademii Judo zdobyły w niedzielę Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorek. Tym sukcesem mogą pochwalić się Oliwia Piechota, Laura Wróblewska, Aleksandra Kaleta, Vanessa Machnicka, Barbara Kulik, Eliza Wróblewska, Oliwia Gawron i Justyna Gruszecka.

 Dodatkowo dwie Oliwie wracają z Kątów Wrocławskich z medalami zdobytymi dzień wcześniej w turnieju indywidualnym Mistrzostw Polski Juniorek. Piechota dopiero w finale kategorii do 48 kg uległa Katarzynie Wiszniewskiej (UKS 3 Piła), zaś Gawron zdołała stanąć na najniższym stopniu podium w kategorii do 78 kg.

- Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony! Dziewczyny pokazały, że to, co robimy na treningach przynosi efekty. Złoto w drużynie i dwa medale indywidualne, więc uśmiech na twarzy sam się maluje – nie ukrywa zadowolenia trener świeżo upieczonych mistrzyń Radosław Miśkiewicz.

Dodaje też, że zawsze może być lepiej. – Przed nami jeszcze wiele startów. Ten wynik stanowi motywację do dalszej pracy, ale i również kolejny argument dla potencjalnych sponsorów do tego, że warto nas wesprzeć tak jak to robi od początku istnienia klubu Urząd Miasta Poznania , który nam zaufał w osiągnięciu sukcesu.

Ambicje mamy olimpijskie! – kończy.W rywalizacji drużyn za poznańskim klubem na podium znalazły się nastolatki z GKS Czarni Bytom, a brąz powędrował do MKS-u Juvenia Wrocław.Drużynowy Mistrz Polski

Zostań Mistrzem Olimpijskim

Honorujemy

Copyright © 2009 - 2012, Akademia Juddo Poznań | Wdrożenie: Projektowanie stron nemez IT
click here