Nie ma znaczenia jaka waga !!

Można powiedzieć ,że dla Elizy Wróblewskiej nie ma znaczenia w jakiej wadze walczy czy to 63kg czy 70kg podczas Pucharu Polski juniorek młodszych. Pierwszy start w kategorii 70 kg i Eliza zaczyna od złota po wygraniu 4 pojedynków i to 3 przez ippon przed czasem.

Występ udany lecz w tym sezonie Eliza walczy o największe laury w wadze do 63kg, Brązowy medal zdobyła w tym samym Pucharze Polski lecz młodziczek nasza "kruszyna" Olga Jarmuż w wadze do 36kg. Na pozycji 5 uplasował się Kacper Kubiak -81kg, pozycję 7 Magdalena Borowiak -57kg oraz Mateusz Śliżewski -55kg.

W kategorii dzieci wywalczyliśmy dwa medale:brązowy Julia Łukaszewicz w kategorii 48kg oraz srebrny Damian Kubiak w wadzę 55kg. Pozostali dzielnie walczyli bez uzyskania miejsca medalowego a są nimi: Marcelina Romianiuk 44kg, Jan Czerniawski +60kg, Kuba Pawłowski 42kg, Oskar Piłat 39kg, Maciej Jarmuż 33kg, Weronika Wojciechowska +52kg.

W klasyfikacji klubowej Akademia Judo zakończyła na 4 miejscu wśród kobiet na 72 kluby z całej Polski.