Brąz z Hiszpanii

Mistrzostwa Europy i medal to cel Elizy Wróblewskiej  i pozostałych juniorów młodszych i juniorek młodszych w tym roku. Znakomicie rozpoczęła drogę Eliza z kategorii wagowej 63kg po zdobyciu brązowego medalu podczas Pucharu Europy Judo w Feungiroli - Hiszpania.

W niedziele 14 lutego nasza zawodniczka wygrała 3 walki z reprezentantką Włoch , Hiszpanii i Azerbejdżanu, uległa jedynie Włoszce która zdobyła srebrny medal. W tej samej wadze 7 miejsce zdobyła Agata Szafran , której zabrakło bardzo niewiele o walkę o medal brązowy. Po dwóch  przegranych walkach podczas Pucharu odpadł  Kacper Kubiak w wadze do 81kg. Dzięki dużemu wsparciu Urzędu Miasta Poznania , mogliśmy uczestniczyć w wyjeździe do Hiszpanii na Puchar Europy- za co bardzo dziękujemy !!!